Наша команда

Найкращі репетитори з математики та фізики
Частина репетиторів “Школи Фізтеху” на зустрічі центру 2 лютого 2018 року

Репетитори – головна цінність “Школи Фізтеху”. Вони не тільки відмінно підготовлені і люблять викладати — це яскраві, цікаві та різнобічні люди, багато хто з яких також займаються активною науковою діяльністю.

Кожен наш репетитор має свій унікальний набір якостей і досвіду; багато хто з них навчалися у найкращих вчителів і в найкращих школах Харкова та України, мають багатий досвід підготовки та участі в олімпіадах і турнірах.

Запрошуємо Вас ознайомитися з короткими біографіями деяких репетиторів   “Школи Фізтеху”:


Шимків Дмитро Васильович
старшокласники, олімпіадна підготовка

Здобув освіту в ХУВК №45 і на фізичному факультеті ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Багаторазовий призер Всеукраїнських учнівських та студентських олімпіад з фізики, учасник відбору на Міжнародну олімпіаду (2014), переможець конкурсу робіт МАН. Лауреат стипендії Президента України для школярів. Активно займається науковою діяльністю, отримав право взяти участь у літній програмі CERN — Європейської організації ядерних досліджень. Вільно розмовляє англійською мовою, відмінно склав міжнародні іспити TOEFL і GRE General. Захоплюється спортом та астрономією.


Покропивний Олексій Володимирович 
старшокласники та студенти

Випускник факультету проблем фізики та енергетики Московського фізико-технічного інституту. Кандидат фізико-математичних наук, автор наукових публікацій з теми моделювання складних фізичних систем. Тривалий час займався науковими дослідженнями в університетах Німеччини та Франції, працював у Заочній фізико-технічній школі при МФТІ.

 

Константінов Олександр Михайлович
старшокласники та студенти.

Аспірант Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вьоркіна, випускник фізико-технічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна (диплом бакалавра і магістра з відзнакою), випускник Харківського фізико-математичного ліцею №27. Крім фізики захоплюється гітарою (випускник ДМШ №11 за класом гітари, лауреат численних міжнародних конкурсів), футболом, настільним тенісом, фільмами, літературою і багатьом іншим.


Долуда Валерія Павлівна
старшокласники

Здобула освіту в Харківському фізико-математичному ліцеї №27 у класі О.Є. Харік та І.М. Гельфгата, а також на факультеті комп’ютерних наук ХНУРЕ за спеціальністю “Програмна інженерія”. Багаторазова переможниця обласних учнівських олімпіад з фізики. Захоплюється викладанням, у вільний час займається танцями.


Журавльов Дмитро Олегович
учні середньої школи.

Випускник ліцею “Перспектива” (м. Запоріжжя), випускник факультету математики та інформатики ХНУ імені В.Н. Каразіна. Сфера наукових інтересів — машинне навчання. У вільний час займається розробкою Web-додатків, сноубордингом і футболом. Володіє англійською мовою.


Арсланалієв Адам Мурадович
учні середньої школи та старшокласники.

Випускник фізико-технічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна, кафедра теоретичної фізики. Займається квантовою теорією поля. Захоплюється баскетболом, футболом і художньою літературою.


Загоскін Віктор Тихонович
молодшокласники та учні середньої школи

Вищу освіту здобув на фізико-технічному факультеті ХДУ імені О.М. Горького. Світогляд формувався в експедиціях на Кавказі, у Східному Сибіру, де працював гідрологом, геодезистом (один із перших пошуковців майбутнього м. Айхал, Якутія). Наукова діяльність (високотемпературна та надпровідна кераміка, керамічні сцинтилятори) відображена більш ніж у 140 публікаціях і 34 винаходах.


Петракова Анна Геннадіївна
учні середньої школи, олімпіадна підготовка

Випускниця ХНВК №45 “Академічна гімназія”, випускниця факультету комп’ютерних наук ХНУРЕ. Переможниця всеукраїнських та обласних етапів учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та астрономії, призерка “Турніру чемпіонів” та Всеукраїнських інтернет-олімпіад з різних дисциплін. Захоплюється біологією, літературою, мультиплікацією, любить піші та байдаркові походи.


 

* Категорія учнів, з представниками якої даний репетитор має найбільший досвід проведення занять.