Заняття в групах

Заняття з математики в Школі Физтеху. Групи до 10 учнів.

Ми узагальнили досвід, накопичений нашими репетиторами, і розробили систему проведення групових занять онлайн та очно, щоб дати якісні знання з математики та фізики якомога більшій кількості школярів України.

Відгуки клієнтів

Заняття в групах проходять впродовж навчального року і влітку. Зараз можна записатись в наступні групи:

  • Поточний навчальний рік 2022/2023: математика для 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів, фізика для 7, 8, 9, 10, 11 класів. 
  • Для кожного класу – чотири рівня підготовки з математики: “Базовий”, “Стандартний”, “Просунутий” і “Олімпіадний” –, а також чотири рівня підготовки з фізики: “Базовий”“Стандартний”, “Просунутий” і “Олімпіадний”.
  • Розмір кожної групи обмежено 10 учнями.
  • Мова навчання – українська або російська, в залежності від групи. Всі терміни дублюються обома мовами.
  • Онлайн-групи навчаються в режимі відео-конференції з застосуванням онлайн-дошки.
  • Очні групи (в Харкові) навчаються в головному або Північному корпусах ХНУ ім. В.Н. Каразіна (м. Держпром). В періоди карантину та воєнного часу заняття відбуваються онлайн.
  • Вартість занять розраховується з 150 грн за годину, оплата помісячна.
  • В групах з математики для 7-11 класів можна відвідувати не тільки два предмета, алгебру та геометрію, але й лише один з них.
  • Пробні заняття. Якщо Ви не впевнені, чи підходить такий формат учню, можна домовитись з адміністратором щодо оплати одного або декількох пробних занять перед тим, як оплачувати місяць.

План занять впродовж навчального року слідує українській шкільній програмі з алгебри та геометрії в групах з математики, і шкільній програмі з фізики в групах з фізики. 
– Всі групи з математики навчаються 2 рази на тиждень, кожне заняття триває 1.5 години в групах 5 і 6 классів та 2 години в группах 7, 8, 9, 10 и 11 класів.
Групи з фізики 7, 8 і 9 класів навчаються 2 рази на тиждень по 1 годині, групи  10 класу зустрічаються 2 рази на тиждень по 1.5 години, а групи 11 класу – 2 рази на тиждень по 2 години.

Влітку учні навчаються за спеціально розробленою програмою, повторюють/вивчають важливі теми попередніх класів, щоб краще засвоювався новий матеріал, а також, в залежності від рівня, займаються додатковими або олімпіадними темами.
–  Групи з математики 5, 6, 7 і 8 класів навчаються 2 рази на тиждень, а 9, 10 і 11 класів – 3 рази на тиждень. Кожне заняття триває 1.5 години в групах 5 і 6 класів та 2 години в групах 7, 8, 9, 10 і 11 класів.
Групи з фізики 7, 8 і 9 класів навчаються 2 рази на тиждень по 1 годині, групи  10 і 11 класів зустрічаються 2 рази на тиждень по 1.5 години.

В групах 9 класу як влітку, так і впродовж навчального року особлива увага приділяється підготовці до ДПА, а в 10 і 11 класах – до ЗНО.

«Базовий» та «Стандартний» рівні розраховані на учнів, котрим необхідна допомога в опануванні шкільної програми. «Просунутий» рівень — для тих, у кого в школі всё гаразд, а ціль занять — систематизація та поглиблення знань, підготовка до олімпіад. “Олімпіадний” рівень створено для учнів, які прагнуть займатись посиленою олімпіадною підготовкою. 

Групове занятття в "Школі Фізтеху"
© Фотографія групового заняття в “Школі Фізтеху”

Навчання в невеликій групі має низку переваг. З одного боку, такий формат досі дозволяє приділити увагу кожному учню окремо. З іншого – учні взаємодіють не тільки з викладачем, але й між собою, вчаться чітко пояснювати свої думки, працювати в командах. Ми намагаємося створювати в групах здорову конкуренцію – це тримає учнів у тонусі, підвищує залученість в процес навчання. І, звісно, навчання в групах – це набагато дешевше!

Як записатись?

Щоб обрати групу та записатись на заняття, заповніть коротку онлайн-анкету за посиланням нижче. Після цього з Вами зв’яжеться наш адміністратор. З усіх питань дзвоніть за телефоном (+38) 073 662 9932.

Заповнити анкету

Не підходить груповий формат або розклад?

В нашому центрі можна вивчати математику та фізику в форматі індивідуальних занять. Докладніше за посиланням.

Чи можна приєднатися до групи, яка вже розпочала заняття?

Так, розпочати навчання можна в будь-який момент за умови наявності вільних місць в обраній групі. Іноді можуть знадобитися одно чи декілька індивідуальних занять, щоб підтягнути учня до рівня групи. Якщо учень починає навчання в середині місяця, то сплачується не весь місяць, а тільки частина місяця, яка залишилась.